Skip to main content

Проектор xgimi CC Aurora 720p. Оновлено 05 грудня 2019.

Купив я даний проектор вже декілька років назад.

Опис проектору на оригінальному сайті - https://www.xgimi.com/en/CC-Aurora-smart-home-theater-projector.html


Основний мінус даного проектора - це все меню на китайській мові (вирішення проблеми в кінці допису). Так, як проектор замовлявся через сайт Aliexpress і на момент його виходу був доступний тільки для Азіатського ринку, тому і основна мова меню була - Китайська.


Умільці з часом спромоглись написати програмку, котра дозволяла частково перевести меню системи проектора на інші мови (Англійську, Російську).


Також для зрівняння можете переглянути відео з запущеним тестом AnTuTu


Трошки інформації по проектору:
  • Проектор в режимі збереження енергії витримує порядку 4-5 год в режимі перегляду відео.
  • Проектор не включиться у випадку, якщо проектор не заряджений достатньо (одна поділка на шкалі зараду батареї)

Інформація по користуванню


Проектор в мене в користуванні вже декілька років. За цей час в проектора була проблема чи то з матрицею чи з лампою. Спочатку почали зявлятись биті пікселі на зображенні, потім цілі лінії, а з часом він просто почав вимикатись після 5-10 хв роботи. До цбого призвело, як я підозрюю, падіння проектора - діти бавились :).
Після комунікації з службою підтримки xgimi проетор було відправлено на ремонт до Китаю. Десь за місяць-два часу я отримав зремонтований проектор.

На даний момент присутня проблема з автоматичним фокусуванням. А саме: не працює автофокус з основного меню, доводиться пульт перемикати в режим фокусування і самому підлаштовувати фокус. Також зауважив, що підлаштований фокус з часом збиваєється і доводиться налаштовувати фокусування заново (орієнтовно десь за 2-3 год в режимі роботи проектора).

Плюси:

  • Портативність. Можна сміло брати з собою і на дворі влаштовувати кіносеанси.
  • Служба підтримки і сервісу. Без проблем відремонтували, але в Китаї, довелось витратитись на доставку.
  • Хороший звук.
  • Металевий корпус.

Мінуси:
  • Китайська мова (окремий допис по зміні прошивки проектора з китайської на європейську - як змінити прошивку xgimi cc).
  • Проблеми з налаштуванням Airplay/ DLNA (підключайтесь телефоном до WiFi мережі проектора - і буде вам щастя)
  • Немає нормального Андроїд маркету, важко ставити сторонні додатки. (ситуація дещо покращується з європейською прошивкою)

Comments

Popular posts from this blog

Зміна прошивки мого проектора xgimi cc Aurora з Китайської на Європейську

Через деякий час після анонсу моделі проектора для Азіатського ринку почали зявлятись повідомлення про майбутній реліз для Європи.
І ось в 2018 році відбувся реліз для Європейського ринку. І одразу постало питання - а яка відмінність між китайською та європейською версіями?

Трошки про розхід пального в авто

Давайте зрівняємо заявлені витрати для автомобілів з реальними цифрами з власного досвіду.
Для експерименту візьмемо два авто: БМВ, 2001 р.в., мотор 1895 см3, потужність 118 к.с., бензин, споряджена маса 1285 кг  та Тойота, 2008 р.в., мотор 3956 см3, потужність 249 к.с., газ/бензин, споряджена маса 2080 кг

Автоматизація в Instagram, або як переконати сервіс, що ви не робот. [оновлено 11 лютого 2020]

Спроби автоматизувати дії користувача в інстаграмі. Однією з основних, метою в інстаграмі - є збільшення кількості своїх фолловерів та збір "лайків"(вподобайок) власних "постів"(публікацій). Чим більше у вас "фолловерів"(підписників) - тим більше можливостей надає вам сервіс.
Як цього досягти? Один з найпростіших способів - це скористатись послугами сторонніх сервісів, котрі за певну суму грошей готові надати вам потрібну кількість підписників чи вподобайок для ваших публікацій.
Спосіб номер два - самостійно публікувати цікавий вміст, дивитись чужі публікації, ділитись вподобайками та самостійно підписуватись на інших учасників сподіваючись, що вони відповідять вам взаємною підпискою.
Вартою уваги, напевно, є програма написана Tim Großmann - https://github.com/timgrossmann/InstaPy. Аплікація написана на Python з використання Селеніума. Що вибрав я? Частину дій з другого способу можна спробувати автоматизувати, а саме - вподобання та перегляд чужих публік…