Tuesday, 22 January 2019

Зміна прошивки мого проектора xgimi cc Aurora з Китайської на Європейську

Через деякий час після анонсу моделі проектора для Азіатського ринку почали зявлятись повідомлення про майбутній реліз для Європи.

І ось в 2018 році відбувся реліз для Європейського ринку. І одразу постало питання - а яка відмінність між китайською та європейською версіями?

Вже в 2019 році на одному з форумів я знайшов статтю, в якій описувалась процедура по перетворенню Китайської версії в Європейську. Також там великими літерами писало, що всі дії ви робите на свій страх і ризик. Тобто в результаті маніпуляцій з проектором, якщо щось піде не так, ви можете отримати на виході не придатний до використання проектор.

Якщо коротко, то шлях "розкитаювання" наступний:
  1. Качаємо версію прошивки для європейської версії
  2. Заливаємо її на флешку і апдейтимо проектор з флешки
  3. Після апдейту запускаємо якусь сторонню програмку і нею лікуємо проектор
Мені повезло, і ніяких дій описаних в кроці 3 не потрібно було робити. Проектор нормально завантажився після оновлення з флешки.

Що змінилось?
Англійська мова замість Китайської 😁
Нормальний Youtube
Перестав падати вбудований мультимедійний плеєр (в китайській версії падав при спробі відкрити меню плеєра під час перегляду відео)

Посилання на прошивки для проектора:
Ось відео основного меню проектора після прошивки:


1 comment:

  1. Hello, I have chinese version Xgimi CC aurora. Im download china or europa firmware ? I need turn my device to English :) Thanks.

    ReplyDelete