Skip to main content

Зміна прошивки мого проектора xgimi cc Aurora з Китайської на Європейську

Через деякий час після анонсу моделі проектора для Азіатського ринку почали зявлятись повідомлення про майбутній реліз для Європи.

І ось в 2018 році відбувся реліз для Європейського ринку. І одразу постало питання - а яка відмінність між китайською та європейською версіями?

Вже в 2019 році на одному з форумів я знайшов статтю, в якій описувалась процедура по перетворенню Китайської версії в Європейську. Також там великими літерами писало, що всі дії ви робите на свій страх і ризик. Тобто в результаті маніпуляцій з проектором, якщо щось піде не так, ви можете отримати на виході не придатний до використання проектор.

Якщо коротко, то шлях "розкитаювання" наступний:
  1. Качаємо версію прошивки для європейської версії
  2. Заливаємо її на флешку і апдейтимо проектор з флешки
  3. Після апдейту запускаємо якусь сторонню програмку і нею лікуємо проектор
Мені повезло, і ніяких дій описаних в кроці 3 не потрібно було робити. Проектор нормально завантажився після оновлення з флешки.

Що змінилось?
Англійська мова замість Китайської 😁
Нормальний Youtube
Перестав падати вбудований мультимедійний плеєр (в китайській версії падав при спробі відкрити меню плеєра під час перегляду відео)

Посилання на прошивки для проектора:
Ось відео основного меню проектора після прошивки:


Comments

  1. Hello, I have chinese version Xgimi CC aurora. Im download china or europa firmware ? I need turn my device to English :) Thanks.

    ReplyDelete
  2. Link to ENG firmware - https://s3.amazonaws.com/file.xgimi.net/ccAurora/V1.2.0/GIMI_087B_MONET_WMP_EN.bin

    ReplyDelete

Post a comment

Popular posts from this blog

Трошки про розхід пального в авто

Давайте зрівняємо заявлені витрати для автомобілів з реальними цифрами з власного досвіду.
Для експерименту візьмемо два авто: БМВ, 2001 р.в., мотор 1895 см3, потужність 118 к.с., бензин, споряджена маса 1285 кг  та Тойота, 2008 р.в., мотор 3956 см3, потужність 249 к.с., газ/бензин, споряджена маса 2080 кг

Автоматизація в Instagram, або як переконати сервіс, що ви не робот. [оновлено 11 лютого 2020]

Спроби автоматизувати дії користувача в інстаграмі. Однією з основних, метою в інстаграмі - є збільшення кількості своїх фолловерів та збір "лайків"(вподобайок) власних "постів"(публікацій). Чим більше у вас "фолловерів"(підписників) - тим більше можливостей надає вам сервіс.
Як цього досягти? Один з найпростіших способів - це скористатись послугами сторонніх сервісів, котрі за певну суму грошей готові надати вам потрібну кількість підписників чи вподобайок для ваших публікацій.
Спосіб номер два - самостійно публікувати цікавий вміст, дивитись чужі публікації, ділитись вподобайками та самостійно підписуватись на інших учасників сподіваючись, що вони відповідять вам взаємною підпискою.
Вартою уваги, напевно, є програма написана Tim Großmann - https://github.com/timgrossmann/InstaPy. Аплікація написана на Python з використання Селеніума. Що вибрав я? Частину дій з другого способу можна спробувати автоматизувати, а саме - вподобання та перегляд чужих публік…